Co o mně říkají klienti?

“Přednáška o hlasovém a vizuálním vyhledávání od Jiřího Krejčíka účastníky na 12. Affiliate konferenci zaujala a líbila se. Byla vysoce aktuální, plná praktických příkladů a dat s tím, že návštěvníci si odnesly reálně použitelné informace, které mohou ihned začít aplikovat…”

Magdaléna Vojtová

Magdaléna Vojtová


Affiliate Account Director - VIVnetworks.com

“Jirka nám velmi pomohl při citlivém období, ve kterém jsme přebírali kontrolu nad marketingem Collabimu. A to nejen jako SEO specialista - profík, který zná nástroj do jeho posledního detailu, ale také parťák, na kterého jsem se mohl vždy spolehnout. Aby se Jirka mohl plně věnovat svým klientům, naše cesty se na čas rozešli, ale věřím, že do důchodu nám zbývá ještě mnoho času!”

Dalibor Jaroš

Dalibor Jaroš

CEO - Collabim s.r.o.

"S Jirkou Krejčíkem jsem se potkal díky potřebě urgentní pomoci se SEO v rámci našich webových stránek. Jeho profesionální přístup a snaha skutečně pomoci nám byla fantastická a vyřešil nám naši situaci. Co nám udělalo velkou radost byl Jirkův aktivním přístup a vize do budoucnosti. Od té doby s Jirkou spolupracujeme a jsme z této spolupráce nadšeni."

Michal Kopřiva

Michal Kopřiva

Maxwell International, s.r.o.

“Jirku Krejčíka jsem poznala na Marketing festivalu. Působil na mě klidným dojmem. Co oceňuji je to, že sám přichází s podněty, dělá analýzy a hledá problémy v SEO TisknuLevne.cz. Na čem se domluvíme, to opravdu je a skutečně se tomu věnuje. Úkoly (a to i na nás) se snaží dotahovat a vyzývá nás k aktivitě. Spolupráce s ním je přínosná a návrhy, které předkládá dávají smysl a posouvají nás dál. S Jirkou se mi skvěle spolupracuje a funguje nám to.”

Radka Kupcová

Radka Kupcová

Ředitelka marketingu - PENDA s.r.o.

“Pana Jiřího Krejčíka znám od roku 2013. V tu dobu jsem se rozhodla k mému kamennému obchodu založit i internetový obchod. Dostala jsem zajímavou nabídku od pana Krejčíka a jeho spolupracovníků. Jejich přístup byl velice profesionální, ale přitom velmi lidský. Jiří Krejčík mi spravuje veškeré marketingové aktivity na mém e-shopu xaramoda.cz. Mohu se vždy spolehnout, že mi doporučí aktuální novinky, které by mohly přispět k vyšším prodejům. Pracuje spolehlivě a rychle a hlavně mě jako laikovi dokáže vždy vše srozumitelně objasnit.”

Lenka Vaňkátová

Lenka Vaňkátová

Majitelka obchodu - XaraModa.cz

“Spolupráce s panem Krejčíkem byla pro mě přínosná, konstruktivní, rychlá a příjemná. Mým požadavkům bez odkladů a velmi pečlivě vyhověl. Pokud jsem s něčím nesouhlasila, okamžitě se snažil vymyslet a navrhnout jiné řešení. Děkuji mu za trpělivost, kterou se mnou měl a také jsem moc ráda, že s ním mohu dále spolupracovat.”

Jolana Válová

Jolana Válová

kosmetička

“Děkuji Jiřímu Krejčíkovi za skvělou spolupráci na SEO internetového obchodu Lékárna.cz. Jeho služeb využíváme od roku 2016.”

Roman Smíšek

Roman Smíšek

Marketing Specialist - Pears Health Cyber, s.r.o.